zachmurzenie małe
14°
12°
środa
Prospołeczna polityka Wójta
16 listopada 2017 r. | 11:18
8
Reklama

Wiedzieliście, że w gminie Starcza odbywają się konsultacje z mieszkańcami? Pewnie nie tylko wy o tym nie wiedzieliście, nikt o tym nie wiedział. Konsultacje z mieszkańcami w sprawie współpracy gminy Starcza z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok zakończyły się fiaskiem. Dlaczego? NIKT nie wziął w nich udziału.

Konsultacje były tak rozreklamowane, że nikt o nich nie miał pojęcia.

Gratulacje dla Wójta i jego urzędu. To prawdziwa polityka prospołeczna.

Poniżej sprawozdanie z konsultacji.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Prospołeczna polityka Wójta”

 1. Wyspiański pisze:

  redaktorku, po co ma ktoś brać udział w konsultacjach jak wszystko jest jasne i dobrze opisane.
  Nikt nie wnosi uwag, bo program współpracy z organizacjami jest bardzo dobry.
  Konsultacje są po to, aby ktoś kto ma uwagi albo jakieś nowe pomysły dotyczące współpracy mógł wnieść swoje uwagi.
  Szukasz niepotrzebnie sensacji i szkodzisz mieszkańcom

  0
  0
  • Ona pisze:

   Nikt nie wnosi uwag, ponieważ nikt nie nie wiedział!!!! Dzięki tej stronie wiem znacznie więcej o naszej Gminie i nikt nam tu nie szkodzi !!! Raczej naszym rządzącym o tak … może też i Wyspiańskiemu… Aaaaaa…zdanie zaczyna się z dużej litery ..pisząc w ten sposób ujmuje się tylko sobie …

   0
   0
 2. Janusz Szymański pisze:

  Nikt o tych konsultacjach nie wiedział. Osobiście chętnie wziąłbym w nich udział

  0
  0
  • Hh pisze:

   No ale nadal nie udzielił Pan odpowiedzi na pytanie, którą Organizację Pan reprezentuje?? Rozumiem zatem że żadną… Więc po co wpychać się w nieswoje sprawy? Organizacje same sobie znakomicie poradzą, bez takich “członków” czy reprezentantów jak Pan!

   0
   0
 3. Goblin pisze:

  Jaką Organizację poza rządową Pan reprezentuje ?

  Widocznie jest Pan słabym działaczem, skoro Pan nie wie o konsultacjach, a chętnie by Pan wziął w nich udział.
  Jest to idealny przykład działacza, który wymaga, ale nie daje nic od siebie. Zbliża się rok 2018 w roku budżetowym, więc sprawą oczywistą jest, że takie konsultacje bedą miały miejsce jak to było w latach poprzednich. Ale po prostu nie chce ruszyć się tyłka i dowiedzieć się samemu czegoś.

  Ale z ogromnym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, że jest Pan zwykłym hejterem, który lubi siać zamęt w gminie

  0
  0
  • Janusz Szymański pisze:

   Jestem mieszkańcem i z tzw. hejtem nie mam nic wspólnego. Pomyliłeś się drogi i anonimowy goblinie.

   0
   0
  • Ona pisze:

   Najlepsza obrona to atak…Pan, Pani Goblin z którego pokoju ?? Odwagi skoro broni się słusznej sprawy czyli siebie…Ja też jestem mieszkańcem …by nie było ,że to hejt..

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *