zachmurzenie małe
14°
12°
środa
Wodociągi Słupsk
Prywatna firma chce przetwarzać ścieki w Starczy
11 marca 2017 r. | 15:11
9
Reklama

Firma EKO–TECHNOLOGIE z Zabrza zamierza wybudować w Starczy zakład, w którym będzie przetwarzać zagęszczone osady ścieków i inne odpady organiczne, co z pewnością odczują Mieszkańcy okolicznych domostw. Właśnie rozpoczęła się ocena oddziaływania tego przedsięwzięcia na środowisko.

Poniżej obwieszczenie Wójta w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Prywatna firma chce przetwarzać ścieki w Starczy”

 1. Piłkarz pisze:

  Na której działce to będzie?

  0
  0
 2. współczujący pisze:

  Czy ktoś poinformował mieszkańców gminy co im chcą pod nosem wybudować. Produkcja nawozu organiczno-mineralnego. Nawóz organiczno-mineralny oprócz dużej zawartości wapna i Ca(OH)2 oraz innych składników mineralnych takich jak: potas, fosfor, azot zawiera substancje organiczne, których źródłem są żywe organizmy lub ich szczątki. Związki te są syntezowane przez żywe organizmy lub pochodzą z ich rozkładu w środowisku naturalnym. Odpadem organicznym jest np. mączka mięsno-kostna (zmielone kości i kawałki mięsa, tłuszcze odpadowe oraz inne przetworzone odpady pochodzenia zwierzęcego. Współczuje smrodu

  0
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  ZRÓBMY TEŻ WYSYPISKO ŚMIECI BO NA SOBUCZYNIE BRAKUJE MIEJSCA !!!!!!! STARCZA WSZYSTKO PRZYJMIE !!!!

  0
  0
 4. Mieszkaniec gminy pisze:

  Jasne – nikt nikogo o niczym nie informuje bo i po co. Wójt powinien być dla gminy i istotne kwestie powinny być uzgadniane. Tego rodzaju zakład zniszczy życie wielu mieszkańcom ale jak widać dla wójta Wiesława Sz. to nie problem bo niedługo przecież kończy kadencję i trzeba kabzę nabić. Etat w Kamienicy Polskiej na lewo, wyrok skazujący i jakieś grosze do zapłaty to przecież dla naszego wójta żarcik. W Łyjscu na uzbrojenie terenu 1 109 201,79 zł się znalazło a na Starczy to problem kawałek drogi pociągnąć a najlepiej truć ludzi i smrodem dobijać. Na szczęście wszystko do ludzi wraca panie wójcie.

  0
  0
 5. Pilkarz pisze:

  A nie lepiej na Górze łysieckiej to zrobić?? Przecież tamten teren czeka na inwestora!! Wójt i gmina skorzystali by podwójnie!! 🙂

  0
  0
 6. Piłkarz pisze:

  Gdzie można się podpisać pod protestem?

  0
  0
 7. Mieszkaniec pisze:

  Podobno w piątek 17 marca o 18tej w szkole jest zebranie w tej sprawie

  0
  0
 8. Zły pisze:

  Tak w piątek o godzinie 18:00 jest zebranie w Szkole. Mam nadzieje ze Wójt się pojawi na tym zebraniu i zrozumie powagę sytuacji bo jak nie to będzie wiadomo że już wszystko jest dogadane z inwestorem i nie ma odwrotu! Zostawi nas z g…..m które będzie smierdzialo a my nie będziemy w stanie nic z tym zrobić przez długie lata.

  0
  0
 9. Mieszkaniec pisze:

  Piątek 17 marca godz.18 świetlica w Szkole Podstawowej w Starczy.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *