zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
Przemysław Krzyczmanik został wójtem, Ewa Jędrzejewska przewodniczącą rady gminy Starcza
08 maja 2024 r. | 09:58
3
Reklama

Wczoraj w Urzędzie Gminy Starcza odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Starcza, podczas której ślubowanie złożył nowy wójt Przemysław Krzyczmanik oraz radni Rady Gminy Starcza.

Przewodniczącą Rady Gminy Starcza została Ewa Jędrzejewska. Jej zastępcami w tej kadencji będą Janina Miglus i Ewa Wawrzyńczak.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Przemysław Krzyczmanik został wójtem, Ewa Jędrzejewska przewodniczącą rady gminy Starcza”

 1. Baska pisze:

  Na razie bez zmian haha

  5
  1
  • Baska pisze:

   Polecam obejrzeć sesje, zarobki wójta 15 tys zł, widać kto z kim się będzie trzymał, chcecie żeby nowi ludzi przybywali jak nowy człowiek startował na wójta to reakcja niektórych była śmieszna. Nic się nie zmieni obłuda, klika to jest tak komiczne że chyba stand up-y zacznę pisać. Nadzieja w nowych radnych ale nie uzależnionych od Pani przedszkolanki. Pozdrawiam

   7
   1
   • Stara mieszkanka pisze:

    Rozumiem, że jakby wójtem został pan Zacharjasz, to w końcu zebrałby te swoje podobizny na kartonach, które re jeszcze można znaleźć w niektórych miejscach gminy? Nadal wiszą w niektórych miejscach.

    A i skoro radni tak dobrze zarabiają, jak wójt, bo przecież była mowa, że o 300% sobie podnieśli pensje, to radni z innego ugrupowania niż to, z których tego startował obecny już wójt, zrzekną się większości swoich zarobków, bo powinni dostawać mniej?

    A i wiesz, że pensji sobie nie można podwyższyć na maxa jak jest się wójtem, bo jest to zależne od liczby mieszkańców?

    A pani Jędrzejewska nie jest przedszkolanka, a nauczycielem klas 1-3. Więc znowu kolejne niedoinformowanie.

    Jeśli tak tu się nic nie zmienia, to może warto zmienić miejsce zamieszkania? To też zmiana.

    0
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *