bezchmurnie
22°
21°
piątek
Radni chcą doprowadzić do KOMPROMITACJI!
20 marca 2017 r. | 16:03
7
Reklama

Dziś odbędzie się Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Starcza. Radni w pośpiechu przygotowują bubel prawny, który z pewnością zostanie odrzucony przez Nadzór Prawny Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Starcza pojawił się projekt dzisiejszych uchwał. Co ciekawe, projekt ten dotyczy Gminy Kłomnice i uchwały Nr 191.XXIX.2016 Rady Gminy Kłomnice, która dotyczyła sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 549/6, położonej w obrębie geodezyjnym Nieznanice.

Jak to znalazło się na BIPie Starczy? Jak to się znalazło w projekcie uchwały Rady Gminy Starcza?

Poza tym, dlaczego Rada chce sporządzić plan zagospodarowania przestrzennego dla jednej działki, skoro powinna to zrobić dla całego obszaru? Do tego, nie powinni sporządzać "na kolanie" planu, powinni sporządzić studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru!

Czy ktoś w ogóle panuje nad tym, co się dzieje w Urzędzie Gminy Starcza? Pani Przewodnicząca, Panie Wójcie, co wy tam wyprawiacie?

Poniżej propozycja uchwały z BIPu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Starczy7 odpowiedzi na “Radni chcą doprowadzić do KOMPROMITACJI!”

 1. Wyborca pisze:

  przecież to jest niepoważne! co z tymi ludźmi?

  0
  0
 2. Pilkarz pisze:

  Kto jest odpowiedzialny za przygotowanie tych uchwał i ich publikację na bip-ie?

  0
  0
 3. Oburzony pisze:

  profesjonalistom z gminy sie cos pomylilo, a raczej glupio sobie przekopiowali gotowca… i jak widac w BIPie o 17:39 juz to zdazyli poprawic… ale to nadal plan zagosp, a nie studium! Czy ktos moze to ustalic czy tak powinno byc?

  0
  0
 4. Mieszkaniec pisze:

  CO ZA BURDEL

  0
  0
 5. Zosia pisze:

  Kopiuj wklej bywa niebezpieczne haha

  0
  0
 6. Górka błękitna pisze:

  Uchwała napisana na kolanie, bez uzasadnienia i przyjęta – władza gminy cieszy się z naiwniaków, a problem dalej pozostał.
  PSL odniósł sukces, przekręt się kręci. Mieszkańcy musimy się obudzić, podjąć radykalne działania,

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *