zachmurzenie duże
środa
Radni przestraszyli się Mieszkańców
22 marca 2017 r. | 18:05
5
Reklama

Pod naciskiem Mieszkańców i groźbą ewentualnego referendum, Rada Gminy Starcza uległa i poparła protest Mieszkańców gminy dotyczący sprzeciwu budowie zakładu do polepszaczy gleb lub nawozów mineralny-organicznych. Rada przyjęła specjalną uchwałę na poniedziałkowej Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Starcza właśnie w tej sprawie.

Treść uchwały możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Starczy

 5 odpowiedzi na “Radni przestraszyli się Mieszkańców”

 1. Piłkarz pisze:

  Dobre i to!

  0
  0
 2. mery pisze:

  Mieszkańcy poparcie protestu nie jest jednoznaczne ze wstrzymaniem inwestycji.To jest tylko zabezpieczenie się radnych przed ewentualnymi zarzutami od wyborcow.A tak naprawde proces wdrazania inwestycji może juz trwac.CZy ktoś zna szczegoły?

  0
  0
 3. Eko Technologie pisze:

  Dzień dobry , drodzy mieszkańcy gminy Starcza jak zauważyliście wszyscy zostaliśmy wciągnięci w grę polityczną waszej Gminy , pewna Pani chcą za wszelką cene zostać Panią Wójt rozesłała po całej gminie bardzo kłamliwe informacje odnośnie naszej działalności związanej z przerabianiem osadów na nawóz i tylko to anie jak napisała że odpady poubojowe czy jakieś inne świństwa jak metale cięzkie azoty padlina itd. po prostu jednym słowem chąc sie wykazać jaka ona to dobra jest dla gminy to razem z Panem ……… puścili w gminie kłamstwa i oszczerstwa związane z nami . Dla Państwa informacji Wójt nie przyjął żadnej korzyści majątkowej jak mu zarzucano nie wydał nam żadnej decyzji gwarantującej inwestycje. Po drugie chcieliśmy pokazać mieszkańcom linie technologiczną jak wygląda jak działa itd. po trzecie napisaliśmy oświadczenie że nigdy nie zajmowaliśmy sie odpadami poubojowymi i nigdy tez nie zamierzamy .po czwarte gwarantowaliśmy Wójtowi że będą nowe miejsca pracy około 30 może i wiecej . Nikt nawet nie miał z was zamiaru jechać zobaczyć inwestycje , Redaktor gazety napisał że brak kontaktu z inwestorami przecież sami prosiliśmy o spotkanie z mieszkańcami .Prawde mówiąc bardzo nam przykro że dwie osoby mogą tak rządzić całą okolicą . Ale szanuje Państwa nie pokój i nawet rozumie osobiście jak bym usłyszał od kogoś takie bzdury jak na nas mówią to sam bym sie nie zgodził , tylko prosze zastanowic sie nad jedną rzeczą czy warto słuchać kłamstw czy nie lepiej poświęcić parę minut na to aby sprawdzić kto ma racje przecież jak Państwo powiecie że nie i koniec to na prawdę nie mamy zamiaru walczyć z Wami . Przecież nie o to chodzi żeby wam uprzykrzyć zycie . Czasem po prostu wystarczy chcieć . Nie jesteśmy anonimowi mój numer tel. podaje oficjalnie 667-871-422 i nie ukrywamy tego kim jesteśmy ja od 7 lat prowadze działalność i nigdy nie spotkałem sie z tak mocną grą polityczną . Przecież 98 procent słów na nasz temat to kłamstwa . Otworzyłem nową działalność na Żonę i to jest jedyny powód dla którego jest to nowa działalność i bardzo ale to bardzo Państwa proszę o troszkę poszanowania człowieka zanim się go pozna. Tak jak pisałem wcześniej jeżeli stwierdzicie Państwo że nie ponieważ to śmierdzi i truje to oczywiste jest że nie otworzymy i tu oficjalnie daję Państwu słowo moje tylko wato najpierw sprawdzić zanim sie coś powie w tym temacie . A naj bardziej dziwie sie że nikt nie pomyślał o tym że przecież bedą wasi krewni znajomi pracować u nas i to oni mogą stwierdzić że nie będą w śmierdzącym zakładzie pracować i zamkną go . Ponieważ zamknąć coś co nie jest zgodne z oświadczeniem inwestora jest bardzo proste no ale może po przeczytaniu tego wszystkiego mądrzy ludzie sami stwierdzą że jednak warto spróbować . Pozdrawiam wszystkich i bardzo prosze sie nie martwić tą inwestycją tak jak pisałem wcześniej jeżeli wszyscy zadecydujecie że nie To daje słowo Że sam osobiście wycofam pismo od Wójta .

  0
  0
 4. zainteresowany88 pisze:

  Panie Inwestorze, czy raczej mężu Pani Inwestor,

  niech Pan poda swoje imię i nazwisko, nazwę firmy, przedstawi swoje dokonania, doświadczenie. Gdzie ma Pan te inne inwestycje? Jaką działalność prowadzi Pan od 7 lat? Kiedy i gdzie Pan się chciał spotkać? Skąd nagle 30 miejsc pracy, a może i więcej? W Karcie Informacyjnej jest mowa o 10. Co będzie robił zakład utylizacyjny z 30 pracownikami jak i więcej? Na jaką więc to wszystko będzie skalę? Odpady z całego województwa będziecie zwozić? Ma Pan przy miejscu swojego zamieszkania taką Inwestycję? Wie Pan co to są konsultacje społeczne? Proszę nas nie sprowadzać do gry politycznej. Chcemy konkretów!!! Pisze Pan teraz, że nie będziecie zajmować się odpadami poubojowymi, a w Karcie Informacyjnej inwestycji, która ma powstać w STARCZY, jak BYK jest to napisane, że będzie przetwarzać kości z ubojni! To, co Pan pisze kupy sie nie trzyma!!! Którędy będą jeździły samochody ciężarowe do utylizatorni? Naszymi lokalnymi drogami? Proszę odpowiedzieć!!! Jak my mamy Pana poznać skoro Pan nawet swojego nazwiska nie podał, jeszcze twierdzi Pan, że firma jest na żonę… Gdzie tu PRZEJRZYSTOŚĆ INWESTYCJI???!!!

  0
  0
 5. echo pisze:

  Panie Inwestorze, my mieszkańcy NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY jesteśmy inteligentnym społeczeństwem i wiemy w jakim środowisku przyrodniczym chcemy żyć. My dziś wiemy ile znaczą konsultacje społeczne – które dają nam prawo do życia w zgodzie z naszymi marzeniami, bez UTYLIZATORNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *