zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
RIO odrzuciło zastrzeżenia Wójta. Skarbnik i sekretarz będą musiały oddać pieniądze!
09 marca 2018 r. | 08:54
5
Reklama

Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach podjęło uchwałę w sprawie w sprawie rozpatrzenia zastrzeżeń Wójta Gminy Starcza do wniosku zawartego w wystąpieniu pokontrolnym Prezesa Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach z dnia 16 stycznia 2018 roku. A chodzi m.in. o zwrot niesłusznie pobranych pieniędzy przez skarbnika i sekretarz gminy w łącznej wysokości ok. 33 tys. zł. RIO oddaliło zastrzeżenia. Teraz czekam na potwierdzenie zwrotu przez te dwie urzędniczki tych pieniędzy do kasy gminy.

Poniżej uchwała RIO.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Uchwała Nr 112/VI/2018
Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach
z dnia 13 lutego 2018 roku
w sprawie rozpatrzenia zastrzeżeń Wójta Gminy Starcza do wniosku zawartego w wystąpieniu pokontrolnym Prezesa Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach z dnia 16 stycznia 2018 roku.

§ 1.
Oddala się zastrzeżenia wniesione przez Wójta Gminy Starcza pismem nr SO.1710.1.2018 z dnia 24 stycznia 2018 r. do wniosku nr 2 zawartego w wystąpieniu pokontrolnym Prezesa Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach Znak: WK-610/34/4/17 z dnia 16 stycznia 2018 r.5 odpowiedzi na “RIO odrzuciło zastrzeżenia Wójta. Skarbnik i sekretarz będą musiały oddać pieniądze!”

 1. Wyborca pisze:

  wszystko robią żeby tej kasy nie oddać !

  5
  0
 2. Jacek Kowal pisze:

  Muszą ją zwrócić i tyle.

  4
  0
 3. Mk pisze:

  Zlodzieje

  5
  0
 4. Oni pisze:

  Będą premie i się wyrówna … Wójt i Sekretarz już tam myślą..

  5
  0
 5. Oni pisze:

  Aaaa i księgowa też, nie na darmo ciągle krzyczy,że nie ma pieniędzy …na premie panowie i panie są !!!!

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *