pochmurnie
Rozpoczęcie roku szkolnego w Starczy
26 sierpnia 2022 r. | 11:35
Reklama

Laba się skończyła. W czwartek rozpocznie się rok szkolny 2022/2023. Uczniowie w całej Polsce pójdą do szkoły.

Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Starczy przedstawiła podstawowe informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego.

1 września 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Józefa Lompy w Starczy odbędzie się uroczyste rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych według następującego harmonogramu:

KLASY IV-VIII (na 2 i 3 godz. lekcyjnej):

8.50 – zbiórka uczniów z wychowawcą i nauczycielem współorganizującym kształcenie w sali lekcyjnej (sprawdzenie obecności)

Klasa IVa - Anna Czapla i Agata Kleć - sala nr 30
Klasa IVb - Jolanta Jeziorowska - sala nr 3
Klasa Va - Anna Włodarczyk - sala nr 38
Klasa Vb - Katarzyna Hak - sala nr 4
Klasa VIa - Agata Ratyna - sala nr 43
Klasa VIb - Magdalena Bogacka - sala nr 1
Klasa VIIIa - Magda Badora i Donata Macherzyńska - sala nr 31
Klasa VIIIb - Konrad Grzyb - sala nr 32
Klasa VIIIc - Ewelina Pijet - sala nr 36

9.00 - uroczyste rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w hali sportowej z udziałem zaproszonych gości, chętnych rodziców
9.40 – 10.25 spotkanie uczniów z wychowawcą w sali lekcyjnej, przekazanie informacji dotyczących planu zajęć obowiązkowych oraz dodatkowych, przypomnienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w drodze do szkoły oraz ze szkoły.

UWAGA: Uczniowie wchodzą do szkoły wejściem przy szatni, w szatni zmieniają obuwie oraz udają się do wyznaczonych sal. W tym dniu obowiązuje strój galowy: dziewczynki-biała bluzka i granatowa lub czarna spódniczka, chłopcy- biała koszula i granatowe lub czarne spodnie. Świetlica będzie czynna od 7.00 do 16.00.

KLASY I-III (na 4 i 5 godz. lekcyjnej):
10.40 - zbiórka uczniów z wychowawcą i nauczycielem współorganizującym kształcenie w sali lekcyjnej (sprawdzenie obecności)
Klasa 1a – Justyna Dukat - hala sportowa
Klasa 1b – Anna Kadłubek - hala sportowa
Klasa 2a – Ewa Jędrzejewska - sala nr 28
Klasa 2b – Dorota Miglus - sala nr 30
Klasa 3a – Marzena Nartowska i Agata Ratyna - sala nr 29
Klasa 3b – Lidia Kot - sala nr 2

10.50 uroczyste rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w hali sportowej z udziałem zaproszonych gości i chętnych rodziców, ślubowanie klas I
11.40 – 12.25 spotkanie uczniów z wychowawcą w sali lekcyjnej, przekazanie informacji dotyczących planu zajęć obowiązkowych oraz dodatkowych, przypomnienie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w drodze do szkoły oraz ze szkoły.

UWAGA: Uczniowie wchodzą do szkoły wejściem przy szatni, w szatni zmieniają obuwie oraz udają się do wyznaczonych sal. W tym dniu obowiązuje strój galowy: dziewczynki-biała bluzka i granatowa lub czarna spódniczka, chłopcy- biała koszula i granatowe lub czarne spodnie. Świetlica szkolna będzie czynna od 7.00 do 16.00.

Zapraszamy serdecznie.

Aldona Huras