zachmurzenie duże
24°
22°
sobota
Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego radnego!
02 stycznia 2017 r. | 11:25
3
Reklama

Uruchomiliśmy aplikację "Oceń swojego Wójta i Radnych". Teraz każdy z was może wyrazić opinię na temat pracy swoich radnych, jak również na temat pracy Wójta Starczy. Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Starcza. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego radnego!”

 1. Jadwiga pisze:

  Super pomysł może w ten sposób uda nam się ich oceniać i kontrolować

  0
  0
 2. Piłkarz pisze:

  dobry pomysl

  0
  0
 3. r pisze:

  Dziękuję i zachęcam wszystkich do głosowania.

  pzdr
  PG

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *