bezchmurnie
22°
21°
piątek
Skrócone godziny pracy Urzędu Gminy Starcza
11 czerwca 2019 r. | 10:38
3
Reklama

Ze względu na panujące od kilku dni upały, Wójt Gminy Starcza zarządził skrócenie czasu pracy pracowników Urzędu Gminy Starcza bez obowiązku odpracowania i zachowania prawa do wynagrodzenia.

Do 14 czerwca urząd będzie pracować w godz. 7:30 do 14:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Skrócone godziny pracy Urzędu Gminy Starcza”

 1. MieszkaniecJa pisze:

  No chyba się już wam w d*pach poprzewracało…

  7
  0
 2. furry pisze:

  a co Ci zależy i tak czy są czy nie efekt podobny, nasze urzędnicze ,,orły,, z urzędu znowu przerżnęły z kretesem program dofinansowania grantowego do 85 % na odnawialne żródła energii dla indywidualnych odbiorców a wójt chodzi i bajdurzy że nie jest żle bo jesteśmy na liście rezerwowej , chyba sam sobie ją stworzył dla lepszego samopoczucia, tak więc drodzy sąsiedzi jak chcecie mieć fotoogniwa,solary itp. to sobie radżcie sami bo gmina jak zwykle nie pomoże, zadowolona jest tylko firma która pisze nam te gó….o warte programy i kasuje szmal, szkoda że cały czas bez efektu dla nas. lista przyznanych dotacji do sprawdzenia na stronie urzędu marszałkowskiego w programie oze

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *