zachmurzenie małe
14°
12°
środa
fot. Magazyn Square
Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Starcza
30 października 2017 r. | 10:34
23
Reklama

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu przedwyborczym na rok przed wyborami samorządowymi. Do wyboru macie czterech kandydatów i ewentualnie, jeżeli żaden z nich wam nie odpowiada, możecie oddać głoś na „kogoś innego”.

Do wyboru są: Andrzej Kubat, Przemysław Krzyczmanik, Wiesław Szymczyk, Zbigniew Sirek i ktoś inny. Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej stronie portalu poniżej „oceń radnego”. Każdy z Was może oddać jeden głos co 24 godziny. Sondaż potrwa do 12 listopada, wtedy też zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta?
×


23 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Starcza”

 1. Janusz Szymański pisze:

  byle nie obecny

  0
  0
  • pilkarz pisze:

   Przecież Szymczyk , Kubat i Krzyczmanik to jedna partia PSL….Po wyborach zmienią tylko stołki ale nadal będzie to samo…krycie swoich

   0
   0
 2. Witek pisze:

  Szymczykowi już wystarczy

  0
  0
 3. awix pisze:

  tak,tak obecnemu ,,gospodarzowi,, gminy już dziękujemy, chyba pora odmłodzić kadry

  0
  0
 4. Pol pisze:

  Co za dur… podał tych kandydatków. Kubat jak by startował na wójta to by musiał upaść na głowę. Krzyczmanik się nie nadaje to nie ta liga . Sirek fajny facet ale dla niego jeden problem to juz za dużo. A Ci inni to był taki film raz ich zobaczyli i płyta do kosza. A Szymczyk ja to Szymczyk wszystkim nie dogodzi ale nie jest tak źle .

  0
  0
 5. Mieszkaniec pisze:

  Na tylu mieszkancow tylko te cztery nazwiska ? Smiechu warte !!! Dlaczego inni nie zglaszaja swoich kandydatow ? Przeciez w gminie jest kilkadziesiat znacznie lepszych potencjalnych osob na to stanowisko !

  0
  0
 6. Lokalny pisze:

  Kto zgłosił taką listę kandydatów do rankingu? Kto wytypował lub zaproponował osoby? Niech administrator odpowie na pytanie, bo to interesuje mieszkańców. Czy oprócz kandydatów PSL nie można już nic zaproponować dla gminy Starcza?

  0
  0
 7. wyborca pisze:

  Panie Redaktorze nich Pan nie myśli, że wszyscy mieszkańcy gminy – to idioci i zabawią się
  tym rankingiem ! Czy ma Pan zgłoszenia wymienionych osób, że zamierzają kandydować !!!
  Jakie komitety wyborcze Ich zgłosiły ? Czy PSL zamierza zgłosić 3 kandydatów ?
  Jedynym kandydatem, który już ogłasza chęć startowania w wyborach jest Pan Szymczyk !!!!
  Wszyscy naszego Wójta dobrze znamy i nie widzę potrzeby pustej dyskusji, bo ON nadal
  pozostanie jedynym kandydatem !!!!! Pozostałe osoby sam podał, by mieszkańcy mieli kogo
  oceniać i krytykować.

  0
  0
  • Ona pisze:

   Skąd ta pewność,że jedynym kandydatem jest Wójt ? W głowie “wyborcy” być może i tak jest…lecz gmina liczy znacznie większą liczbę mieszkańców. Wszystko ma swój czas i ta władza też..Niestety z tym faktem trzeba się oswoić i wyczyścić stołki dla innych, młodszych !!! Wiem, wiem…trudne to i przykre…czyżby “wyborca” był jednych z tych…

   0
   0
 8. obserwator pisze:

  “wyborca” napisał, że Szymczyk już ogłasza chęć startu na kolejną kadencję. A przecież nie tak dawno przy okazji afery przeróbczo-ściekowej ogłaszał, że nie będzie już kandydować. Jaką wiarygodność ma wójt, kiedy jednego dnia ogłasza coś a innego dnia coś zupełnie przeciwnego. I nie tylko w sprawie kandydowania. A w/w aferę sam sprokurował.

  0
  0
 9. Bella pisze:

  Ludzie wejście się za robotę a nie glupotami się zajmujące

  0
  0
 10. Bella pisze:

  Wica versa tej głupoty czy tych wyborów na Rydzyka głosujcie jak nie macie na kogo lub wam nie pasuje ok

  0
  0
 11. Bella pisze:

  Na Rydzyka głosować i rentę i majątki mu przepisać a może konto chcecie to odrazu do nieba podzjdziecie a nie na wlodaza

  0
  0
 12. obserwator pisze:

  Ja głosuję na Bellę, za najgłupsze wpisy tutaj.

  0
  0
 13. awix pisze:

  popieram obserwatora ,z Bellą lepiej nie będzie ale za to będziemy mieli kabaret za darmo

  0
  0
 14. Bella pisze:

  Kabaret to już jest dobry rząd jeszcze nie myśli o wyborach a w starczy już wybrali tylko jak przyjdzie co do czego to głowy schowaja w piasek i jak wcześniej nie będzie chętnego dobrze jest krytykować a nie odpowiadać (został wam tylko Rydzyk)?

  0
  0
 15. Bella pisze:

  Na Rydzyka czwarty raz powtarzam tchórze

  0
  0
 16. Alwazajew pisze:

  Na wszystkich stronach redaktora ta sama propaganda rodem z tvpis. Buuuuuuu
  Ludzie nie dajcie sobą manipulować.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *