zachmurzenie duże
środa
fot. Magazyn Square
Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Starcza
16 października 2018 r. | 09:41
30
Reklama

Za kilka dni wybory samorządowe, w których wybierzecie nowego Wójta i Radę Gminy Starcza. Czas na sondaż wyborczy. Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu wyborczym. Do wyboru macie dwoje kandydatów: Katarzyna Drost i Wiesław Szymczyk.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej pod "oceń radnego". Sondaż potrwa do czwartku 18 października do godz. 8:00. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta?
307 votes · 307 answers30 odpowiedzi na “Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Starcza”

 1. Jacek Kowal pisze:

  Nie jestem za obecnym wójtem ale nam nie jest potrzeba niestabilnie rozemocjonowana kandydatka. Okresy, fochy, achy to nie miejsce na korytarze urzędu. Na pewno nie zagłosuje na Kaśkę to zły pomysł, że taka osoba chce zostać wójtem. Szkoda, że nie ma trzeciego kandydata alenw tych wyborach oddam głos na Szymczyka.

  17
  42
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Jeżeli nie lubisz Natury Kobiety /emocje, okresy, fochy/ to już wiem kim jesteś !!!
   My nie wybieramy pomiędzy Kobietą a Mężczyzną !!!
   Wybieramy pomiędzy tym, co Stare /sami swoi, pensje, diety i nic poza tym/
   a pomiędzy tym co Nowe / zmiana układów, dopuszczenie młodszych, otwarcie na nowe
   pomysły i perspektywy, chęć działania dla rozwoju gminy/ !!!!

   38
   10
 2. Mieszkanka pisze:

  Męska solidarność? Pani Katarzyna jest kobietą która pogodnie podchodzi do każdego człowieka i myślę, że naprawi uszczerbki gminy żeby Starcza po tylu latach wyglądała na tle normalnie a nie żeby było słyszane od innych mieszkańców pobliskich gmin że tu jest jedną wielką mafia w budynku gminy…

  33
  12
 3. BABEL pisze:

  Przejrzałem Twoje komentarze z wielu poprzednich artykułów,były na poziomie i rzeczowe, dochodzę do wniosku że przechodzisz klimakterium i masz focha,tekst w stylu jestem elokwentny burak;,Okresy, fochy, achy to nie miejsce na korytarze urzędu,, po pierwsze tam jest jeden korytarz w tym ,, wielkim urzędzie” rozumiem że twój konkretny zarzut to biologia kobiety,ciekawe jak z okresem na korytarzu radzą sobie zatrudnione tam kobiety,dla mnie bardziej niestabilny jest Wiesław ;rozbiegane nerwowe oczka i brak umiejętności normalnej konwersacji, ale reasumując może masz ,,rację,, ,nasz urząd gminy to zakład w którym brygada PSL postanowiła przeleżakować w spokoju do emerytury bo tak się im ,,należy,, a ja jestem taki dziwak co podziwia kobietę która chce czegoś innego i ma odwagę kandydować przeciwko tej zwapniałej strukturze a na koniec dlaczego nie wystartowałeś jako trzeci kandydat ?W tych wyborach oddam głos jak napisałeś na Kaśkę

  31
  10
 4. Mieszkanka pisze:

  Panie Jacku, bardzo serdecznie współczuję posiadania małego, ograniczonego i szowinistycznego umysłu 🙂 Swoim komentarzem pokazał pan wyśmienicie, kto głosuje na Szymczyka- ludzie mali, bojący się zmian i nieprzystosowani do życia w XXI wieku. Nie wiem czy Pan wie, ale Angela Merkel czy była Pani Premier Beata Szydło również są kobietami,a jedna z nich kieruje, a druga do niedawna kierowała całym krajem, a nie mała zapyziałą wioską i doskonale sobie z tym radzą. Proszę uprzejmie zrozumieć, że w tej chwili kobiety mają o wiele lepiej rozwinięte kompetencje przywódcze aniżeli mężczyźni i potrafią robić coś więcej niż strzelać fochy w czasie okresu.

  33
  12
  • OP pisze:

   Mieszkanko, proszę o konkretne dowody poparte rzetelnymi badaniami na to, że “w tej chwili kobiety mają o wiele lepiej rozwinięte kompetencje przywódcze aniżeli mężczyźni”. Mam nadzieję, że udowodni pani, że to nie bełkot (jeśli się takim okaże, to skąd mam mieć pewność, że pozostałe stwierdzenia również nim nie są?).

   6
   16
   • Mieszkanka pisze:

    Szanowna/y Pani/e, śmieszną doprawdy jest Pani/aprośba. Egzemplifikację ma Pan/i podaną powyżej- są to dwie kobiety wymienione z nazwiska. Nie jestem specjalistą w dziedzinie HR i nie prowadzę takich badań, w konsekwencji proszę nie wymagać ode mnie wyłożenia dokładnych danych.Proszę nie nazywać mojej wypowiedzi bełkotem, gdyż nie jest to fakt, który należy przyjąć bezkrytycznie i uznać za prawdziwy, ponieważ jest to moja SUBIEKTYWNA ocena sytuacji o której nie powinien się Pan/i wypowiadać w tak kpiący sposób. Ma Pan/i prawo się ze mną nie zgodzić i w pełni jest to przeze mnie akceptowane.

    16
    5
    • OP pisze:

     To tak nie działa, jeśli podam trzech mężczyzn stojących na czele państw to czy uzna Pani, że to jednak mężczyźni mają te kompetencje lepiej rozwinięte? Nie jesteśmy przedszkolu, proszę brać odpowiedzialność za swoją “ocenę sytuacji”, która zapisana w taki sposób jest przedstawieniem faktu a nie opinii. Jeśli chodzi o Panią Szydło to istnieją pewne przesłanki, że to nie do końca ona kierowała państwem, a Pani Merkel no cóż, nie wyszycy uważają ją za dobrego przywódcę.

     7
     10
 5. Mieszkanka pisze:

  Być może fochy,pretensje,żale lepsze niż nic nie robienie.Emocje to ważna sprawa !!!Obecny wójt siedzi I nic nie robi!!!Można rzec jaki z niego mężczyzna!!!!!

  21
  11
 6. Oskar J pisze:

  Szymczyk to zwykły głąb nic tu nie zrobił nawet nie ma chodnika na Łysiec
  Tylko by chapać do kieszeni a reszta w dupie mają chuligaństwo i menelstwo
  Przyszedł czas na zmiany

  20
  13
  • Ania pisze:

   Chodnik jest na Łyścu przecież a ze starczy na Łysiec przecież są plany – będzie.
   Ale jeżdżąc codziennie przez wieś widzę iż ludziom ten chodnik który jest nie jest wcale potrzeby po co jest – jezdnia.

   16
   4
 7. Kamil H pisze:

  Szymczyk 8 kadencji a co zrobił ?
  Prosta odpowiedź chuja zrobił

  19
  10
 8. Burak pisze:

  zróbcie coś z oczyszczalnią bo jebie w całej starczy buraczki

  16
  8
 9. Anonimowe pisze:

  Powinno zostać tak jak jest

  13
  27
 10. Kazimierz pisze:

  Moim zdaniem trzeba troche pozamiatać

  19
  8
 11. Cycata Agata pisze:

  Zmiany są potrzebne

  23
  11
 12. Ola bez pindola pisze:

  Trasa musi być

  8
  0
 13. Janusz pisze:

  Pjoter żebyś ty był taki mondry jak ludzie głosujacy na szymczyka gupi to ja bym był szczensliwy.

  8
  4
 14. R. G pisze:

  Hola, hola. Cale spoleczeństwo stanęlo przeciw śmieciowej inwestycji. Mieszkańcy składali i zbierali podpisy. Stowarzyszenie było efektem tej akcji. To tak w celu wyjaśnienia dla niedoinformowanych. Mimo powyższego pozdrowienia dla P. Kasi i sukcesu.

  11
  15
  • Mariusz przeciw ukladom pisze:

   Napiszę jeszcze raz P.Katarzyna była jednym z ogniw napędowych akcji przeciwko składowisku śmieci i powstaniu stowarzyszenia nikt ani nic tego nie zmieni A mieszkańców protestujących była garstka byłem widzałem protestowsłem

   21
   6
 15. Piotr pisze:

  Poczytajcie pod napisem jedna z najgorszych radnych do czego nowe władze nas doprowadzą tam ktoś to ładnie opisał. A to jeszcze nie wszystko.No ale co się dziwić jak się sprowadzają na malutką działeczkę to im nie zależy tylko zagospodarowanie trzeba zrobić.

  4
  16
 16. Piotr pisze:

  To niech ludzi nie wprowadzają w błąd wraz z tymi jadowitymi

  3
  8
 17. Ania pisze:

  Panie Wójcie proszę nie opłacać troll bo po przegranych wyborach zabraknie panu na wypłaty dla nich

  17
  9
 18. Uwaga pisze:

  Komentarze sa usuwane!!!!!!!!

  8
  1
 19. BABEL pisze:

  Gospodin Piotr a ileż to hektarów u ciebie pod łanami zbóż się kryje? Jak byś miał jakiekolwiek pojęcie na temat planu zagospodarowania to byś wiedział czemu to służy ,przede wszystkim żeby ci nikt po cichu nie wystawił syfu pod nosem,plan ,,betonuje ,,wszystko na amen wg twojego pieprzenia i wójta, chyba tylko oszustom i kombinatorom,tam gdzie jest plan co roku są zebrania korekcyjne rady gdzie można zmieniać przeznaczenia gruntów na wniosek mieszkańców lub jednostki administracyjnej a problem z tym mają tylko wielcy biznesmeni od przetwórni i śmieciowisk którym nie jest na rękę żebyś wiedział co kombinują w Twoim sąsiedztwie, jak jest po fakcie to możesz ich cmoknąć a dwa to nie będziesz się musiał dziwić że w jednych wioskach powstają drogi gminne z mediami co daje działkom status do budowy a inni dalej siedzą z nieużytkami i ciągle słyszą że u nich się nie da

  18
  4
 20. Marcus pisze:

  Chcecie trwać w pajęczynie, chcecie stagnacji i braku rozwoju?
  Chcecie rozwoju? Nowych perspektyw?
  Otwarcia na pomysły, Szansy dla Gminy?
  Zawsze boimy się nowego, ale często trwanie przy starym to kompletna porażka.

  25
  10
 21. Adam pisze:

  Obecny Wójcie trzymaj się, wygraj ,jesteś potrzebny

  13
  19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *