zachmurzenie duże
25°
23°
sobota
UG Starcza
Spotkanie autorskie z Mają Opiłką
20 maja 2024 r. | 12:49
0
Reklama

15 maja 2024r.  odbyło się spotkanie z autorką kryminału, mieszkanką naszej gminy – Panią Mają Opiłka. W spotkaniu zorganizowanym przez pracowników biblioteki brały udział czytelniczki, miłośniczki dobrej literatury, mieszkanki Gminy Starcza (i nie tylko), które z zainteresowaniem wysłuchały opowieści o kulisach powstawania debiutu literackiego naszego gościa. Pani Maja opowiedziała nam o swojej książce „Czarny Żałobnik”, która zebrała mnóstwo entuzjastycznych recenzji od uznanych postaci ze świata literackiego. Nasze czytelniczki na spotkaniu podzieliły się wrażeniami i pozytywnymi opiniami na temat przeczytanego kryminału. Książka „Czarny Żałobnik”  dostępna w GBP w Starczy. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *