pochmurnie
26°
23°
piątek
GKS Czarni Starcza
Stowarzyszenia z gminy Starcza i GKS Czarni Starcza rozpoczęli współpracę
15 grudnia 2023 r. | 11:27
0
Reklama

GKS Czarni Starcza, Stowarzyszenie Emerytów „POSZEŚCIESIĄCE” oraz Stowarzyszenie "EKOLOGICZNA STARCZA" podpisali trójporozumienie w sprawie współpracy.

A chodzi m.in. o integrację i aktywizację mieszkańców wszystkich grup wiekowych Gminy Starcza, współpracę przy organizacji i wzajemne promowanie imprez sportowych, kulturalnych, proekologicznych dedykowanych do wszystkich mieszkańców Gminy Starcza, wspieranie tworzenia i dbanie o infrastrukturę sportową, edukacyjno- ekologiczną i służącą działalności kulturalnej na terenie Gminy Starcza oraz podejmowanie innych działań związanych z profilem działalności Stron Porozumienia.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *