zachmurzenie duże
11°
wtorek
OSP KSRG Starcza
Strażacy ze Starczy uratowali życie mężczyzny!
01 listopada 2017 r. | 17:28
2
Reklama

Dzielni strażacy z OSP KSRG Starcza uratowali wczoraj życie mężczyźnie, który uległ wypadkowi podczas oględzin samochodu i został przez niego przygnieciony. Strażacy natychmiast przystąpili do próby wyciągnięcia mężczyzny spod pojazdu. Po udanym wydostaniu osoby przeprowadzono wstępne badanie, które wykazało brak tętna oraz obrażenia w okolicy głowy.

Przystąpiono do reanimacji osoby poszkodowanej w celu przywrócenia funkcji życiowych. Po około 5 minutach na miejsce zdarzenia dojechało pogotowie ratunkowe wraz z JRG z Częstochowy. Reanimacja mężczyzny trwała około godziny, w wyniku której zostały przywrócone funkcje życiowe. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. /OSP KSRG Starcza/

OSP KSRG Starcza

OSP KSRG Starcza

OSP KSRG Starcza

OSP KSRG Starcza

OSP KSRG Starcza2 odpowiedzi na “Strażacy ze Starczy uratowali życie mężczyzny!”

 1. świadek pisze:

  Poszkodowany nie żyje.

  0
  0
 2. Ona pisze:

  [*] [*] [*]

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *