zachmurzenie duże
środa
Superszybki internet w Starczy!
14 lipca 2017 r. | 11:33
0
Reklama

Od ubiegłego roku realizowany jest program unijny szerokopasmowego dostępu do Internetu. Dzięki środkom, jakie pozyskała firma Spidernet, swoim zasięgiem obejmie praktycznie całą gminę Starcza. Mieszkańcy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty firmy Spidernet, mogą liczyć na Internet w swoich domach nawet do 1000 Mb/s.

Firma Spidernet pozyskała fundusze unijne w pierwszym konkursie w Działaniu 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa - "wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach".


Firma SPIDERNET działa na polskim rynku od 2006 roku. Początkowo świadczyła usługi dostępu do Internetu drogą radiową, zawsze inwestowała w najnowsze technologie, aby jakość świadczonych przez nich usług była na najwyższym poziomie. W 2013 roku, dzięki wsparciu ze strony Unii Europejskiej rozpoczęli budowę sieci opartej na kablu światłowodowym. Wybudowali nowoczesną infrastrukturę telekomunikacyjną zapewniając swoim Klientom dostęp do szerokopasmowego Internetu i nowoczesnych usług telefonii cyfrowej VoIP oraz telewizji wysokiej rozdzielczości.

Wszystkie instalacje klienckie wykonują w technologii FTTH (światłowód do domu). Internet światłowodowy to obecnie najlepszy i najszybszy sposób komunikacji ze światem.

Osoby zainteresowane podłączeniem do sieci prosimy o kontakt z biurem pod nr telefonu 34 333 63 00 lub mailowo kontakt@e-spidernet.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *