zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
Tatiana Żak napisała romans pt. “Szkoła uczuć”
02 lutego 2022 r. | 11:22
0
Reklama

24 stycznia 2022 roku miała miejsce oficjalna premiera literacka książki przeznaczonej dla kobiet i nie tylko pt. "Szkoła uczuć". Autorką powieści jest mieszkanka gminy Starcza, Tatiana Żak.

"Szkoła uczuć" to romans. Opowiada o 38-letniej kobiecie sukcesu, która ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia, a samotność to jej świadomy wybór. Ale czy na pewno? Dopiero psychoterapia uświadamia jej, jak bardzo jest zablokowana emocjonalnie i jak wiele traum w sobie nosi. Udział w kontrowersyjnym projekcie pod nazwą „Szkoła Uczuć” ma jej pomóc w przełamaniu lęku przed bliskością. Sześciotygodniowy turnus w pensjonacie nad morzem wydaje się ostatnią deską ratunku dla Zoli, która pragnie otworzyć się na prawdziwe, szczere uczucie. Ale gdy w końcu spotyka odpowiedniego mężczyznę, surowy regulamin terapii zabrania jej się do niego zbliżać… Czy mimo to uda jej się znaleźć sposób, by dać szansę miłości?

Książkę wydało wydawnictwo Novae Res. Można ją kupić m.in. w Empiku.

Tatiana Żak to nauczycielka, pedagog szkolny, doradca zawodowy. Absolwentka filologii polskiej. Od lat prowadzi szkolne koła teatralne i kabaretowe, organizuje konkurs recytatorski „Poeci Regionu Częstochowskiego”. Interesuje się psychologią, w wolnych chwilach uwielbia gotować i robić amatorskie zdjęcia przyrody, a jej ukochanymi miejscami wypoczynku są miejscowości nadmorskie. Jest miłośniczką polskiego kina i książek polskich autorek. Tuż przed czterdziestką zaczęła żyć na nowo, w zgodzie z maksymą carpe diem. Wcześniej pisała do szuflady – głównie wiersze i powieści. W swoich utworach porusza kwestie uczuć, wartości i relacji międzyludzkich. Pisze o kobietach i dla kobiet. „Szkoła uczuć” jest jej debiutem literackim.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *