zachmurzenie duże
12°
wtorek
fot. Szkoła Podstawowa im.Józefa Lompy w Starczy
Uczniowie otrzymali kamizelki
01 kwietnia 2019 r. | 14:30
0
Reklama

30 marca 2019 roku w ramach ogólnopolskiej kampanii "Dobrze Cię widzieć" uczniowie Szkoły Podstawowej im. Józefa Lompy w Starczy otrzymali kamizelki odblaskowe.

Apel nauczycieli w tej sprawie został opublikowany na facebooku SP w Starczy.

"Pragniemy, aby uczniowie powszechnie korzystali z tych kamizelek w czasie rowerowych dojazdów i odjazdów ze szkoły, wycieczek pieszych i rowerowych realizowanych indywidualnie w czasie wolnym. Chcemy, aby byli bezpieczni na drogach. Projekt jest finansowany przez Fundusz Sprawiedliwości i jest dla szkoły bezpłatny. Prosimy rodziców o współpracę. Dbajcie razem z nami o bezpieczeństwo naszych dzieci".

Popieramy takie akcje.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *