zachmurzenie duże
12°
wtorek
Urząd dodaje “bieżące informacje”
12 września 2017 r. | 13:22
3
Reklama

Aż miło przeczytać, gdyż Urząd Gminy Starcza "chwali się" i zachęca do "śledzenia informacji zamieszczanych na bieżąco na oficjalnej stronie internetowej Gminy Starcza". No cóż, strona urzędu prowadzona jest fatalnie. Każdy kto ją regularnie przegląda, widzi, że jest praktycznie martwa. Poza Biuletynem Informacji Publicznej, gdzie urząd musi zamieszczać "informacje", strona praktycznie nie żyje.

Zachęcanie Mieszkańców do śledzenia "bieżących informacji", pokazuje tylko, że urzędnicy żyją w innej rzeczywistości. Może dam kilka przykładów z ostatnich miesięcy. W sierpniu 2017 roku na oficjalnej stronie gminy pojawiły się trzy wiadomości, w lipcu cztery, w czerwcu trzy, w maju pięć, w kwietniu aż sześć!

Z uwagi na porażającą liczbę artykułów, zachęcam wszystkich do bacznego śledzenia informacji na stronie urzędu. Może się tak zdarzyć, że coś przegapicie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 3 odpowiedzi na “Urząd dodaje “bieżące informacje””

 1. Janusz Szymański pisze:

  może chodziło o pański serwis?

  0
  0
 2. Wacław pisze:

  Lepiej taka strona gminy – niż ta pseudo gazetka informacyjna udająca portal gminy

  0
  0
 3. Wacław pisze:

  Stypendia szkolne w gminie Starcza 08 września 2017 r. | 11:43
  na stronie gminy Pomoc materialna dla uczniów- stypendia na rok szkolny 2017/2018 data dodania: 06 września 2017 r

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *