bezchmurnie
18°
15°
wtorek
Urząd specjalnie nie informuje o komisjach. Co ukrywa urząd?
20 marca 2018 r. | 10:57
2
Reklama

Dziś w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Starcza pojawiła się informacja o posiedzeniach komisji. Jedna - rewizyjna zbierze się dziś o 15:00, druga - Budżetu i Rozwoju Gmin zebrała się wczoraj. Skoro z opóźnieniem urząd specjalnie informuje o zebraniach komisji, to po co są wrzucane tego rodzaju informacje? Po co w ogóle spotka się komisja rady?

Komisje są dla radnych, ale są to spotkania otwarte, w których mogą brać udział mieszkańcy. Widać w Starczy nadal nie są stosowane te praktyki. Ale skoro sesje rady gminy mogą odbywać się o godz. 7 rano, to po co urząd miałby informować o komisjach?

Czas na zmiany. Jeżeli Szymczyk coś ukrywa, to trzeba to pokazać. Wstyd dla rady, wstyd dla Wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 2 odpowiedzi na “Urząd specjalnie nie informuje o komisjach. Co ukrywa urząd?”

 1. Wyborca pisze:

  po co ktoś ma im przeszkadzać?

  0
  0
 2. Banduch pisze:

  Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
  przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
  ale nas zbaw od złego.Amen.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *