zachmurzenie duże
13°
12°
piątek
Uwaga na włamywaczy w okolicy!
18 lutego 2019 r. | 10:27
0
Reklama

Komisariat Policji w Poczesnej ostrzega przed włamywaczami, którzy wykorzystując nieobecność właścicieli domów i mieszkań dokonują kradzieży z włamaniem. Dotyczy to przede wszystkim Mieszkańców Romanowa, których domy w ostatnich tygodniach zostały okradzione. Zdarza się, że do przestępstw tych dochodzi w dzień, a sprawcy nie boją się tego, iż zostaną zauważeni przez inne osoby. Policja prosi o zwracanie uwagi na posesje, mieszkania i piwnice sąsiadów. W przypadku zauważenia czegoś niepokojącego, prosimy o kontakt z Policją.

Złodzieje okradają nieruchomości należące do sąsiedniej gminy Kamienica Polska. Mogą również zainteresować się posiadłościami na terenie gminy Starcza. Bądźmy więc ostrożni, zwróćmy uwagę nie tylko na swoje mieszkania, piwnice i domy - ale popatrzmy też na to, co się dzieje wokół posesji naszych sąsiadów.

W przypadku, gdy zauważymy osoby nieznajome, chodzące po klatkach schodowych, obserwujące mieszkania, domy czy piwnice - skontaktujmy się z Policją. Czasami jeden sygnał i zwykła pomoc sąsiedzka może ochronić przed skutkami włamania.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *