słabe opady deszczu
19°
18°
sobota
UWAGA! Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy Starcza
22 lipca 2022 r. | 11:26
2
Reklama

Wójt Gminy Starcza wydał zarządzenie w sprawie zmiany czasu pracy pracowników Urzędu Gminy Starcza. Do 26 lipca urzędnicy będą pracować w godz. 6:30 do 13:30.

Wszystko ze względu na panujące upały.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “UWAGA! Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy Starcza”

 1. ja pisze:

  No to jest plucie mieszkańcom w twarz. Najpierw wyłączcie lampy, teraz to? Może naszym urzędem powinna się zainteresować jakaś UWAGA lub inny tego typu program? Na razie wójt nam załatwił tylko występ w Absurdach Drogowych.

  8
  0
 2. Ela pisze:

  A co mają powiedzieć osoby pracujące fizycznie na zewnątrz ? Ich upały nie dotyczą ? Nikt im czasu pracy nie skróci a klimatyzacji nie mają ! Mam nadzieję że urzędnicy będą musieli odrobić te godziny lub zostanie zmniejszona im pensja ! Skoro oszczędzamy na oświetleniu ulic to zmniejszenie pensji urzędnikom też wspomoże budżet gminy !

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.