bezchmurnie
11°
piątek
W Ośrodku Zdrowia w Starczy przyjęto aż 9940 chorych!
21 marca 2019 r. | 09:29
1
Reklama

Dyrektor Gminnego Zespołu Ośrodków Zdrowia w Woźnikach przedstawił sprawozdanie z działalności za 2018 rok. Ośrodek Zdrowia w Starczy tylko w ubiegłym roku przyjął 9940 chorych, z czego najwięcej Andrzej Kubat - aż 7832.

Szczegółowe statystyki możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “W Ośrodku Zdrowia w Starczy przyjęto aż 9940 chorych!”

  1. Mieszkanka pisze:

    Panie Gasiorski wyciagnijmy dla porównania statystyki innych Ośrodków Zdrowia – Kamienica Polska, Kamienica Śląska. Porównajmy ilośćci kartotek pacjentów w naszym Ośrodku i w innych sąsiednich ośrodkach. Śmiech, taki ośrodek A brak lekarzy. Gdzie jest pediatra? Pediatra raz czy dwa razy w tygodniu….!!!! Dzieci chorują codziennie. Niech Pan dyrektor przedstawi statystyki ilu pacjentów odeszło. Potencjał w ośrodku jako budynku, ale niestety nie w lekarzach. Jeździmy do lekarzy prywatnie, bo nie mamy się gdzie leczyć.

    13
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *