zachmurzenie duże
27°
26°
środa
W poniedziałek nadzwyczajna sesja
03 maja 2019 r. | 09:05
5
Reklama

W poniedziałek 6 maja w Urzędzie Gminy Starcza odbędzie się Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Starcza, podczas której radni podejmą uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na najem lokalu bez przetargu oraz rozpatrzą dwie skargi.

Sesja rozpocznie się o godz. 13:00.

Poniżej znajdziecie porządek obrad.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “W poniedziałek nadzwyczajna sesja”

 1. BABEL pisze:

  Jaki to lokal jest do dzierżawy,przejrzałem stronę gminy oprócz działek do sprzedaży nie ma żadnych ogłoszeń o lokalu do dzierżawy ,jak to ma rozwinąć listę potencjalnych chętnych jak brak wiadomości,taki temat powinien być dostępny dla wszystkich

  4
  7
 2. Hela pisze:

  ZNAJOMOSCI ?

  9
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *