zachmurzenie duże
-6°
-7°
wtorek
Wczoraj w pożarze w budynku w Starczy zginął człowiek i pies
24 grudnia 2018 r. | 08:48
2
Reklama

Wczoraj ok. godz. 17:30 w budynku mieszkalnym przy ulicy Szkolnej w Starczy wybuchł pożar. Z relacji OSP Łysiec wynika, że po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów i wstępnym rozpoznaniu okazało się, że ogniem objęte jest pomieszczenie piwnicy/kotłowni. Z informacji osób postronnych wynikało, że w środku może znajdować się mężczyzna.

Po ugaszeniu pożaru i dotarciu do środka roty w aparatach ODO okazało się, że w pomieszczeniu znajduje się człowiek.

Strażacy niezwłocznie przetransportowali mężczyznę w bezpieczne miejsce i przystąpili do reanimacji. Niestety nie przyniosła ona oczekiwanego efektu. W pomieszczeniu odnaleziono również ciało psa, którego także nie udało się uratować. /OSP Łysiec/2 odpowiedzi na “Wczoraj w pożarze w budynku w Starczy zginął człowiek i pies”

  1. tretka pisze:

    🙁 chodż dzisiejszy dzień radosny to oddajmy temu Panu jego wiernemu psu minutkę ciszy

    10
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *