pochmurnie
15°
14°
niedziela
Wiesław Szymczyk ponownie Wójtem Gminy Starcza!
22 października 2018 r. | 12:06
47
Reklama

Wiesław Szymczyk ponownie został Wójtem Gminy Starcza. We wczorajszych wyborach na Wójta, Szymczyk zdobył 62.82 proc. wszystkich głosów. Jego kontrkandydatka Katarzyna Drost zdobyła pozostałe 37.18 procent.

Do rady gminy weszli:
Okręg 1 - Beata Wawrzków
Okręg 2 - Mariola Markowska
Okręg 3 - Danuta Szyja
Okręg 4 - Krzysztof Musik
Okręg 5 - Ewa Jędrzejewska
Okręg 6 - Henryk Żak
Okręg 7 - Zbigniew Sirek
Okręg 8 - Agnieszka Liszczyk
Okręg 9 - Wanda Kuziorowicz
Okręg 10 - Zdzisław Kamiński
Okręg 11 - Sylwia Jaksik-Szyja
Okręg 12 - Janina Miglus
Okręg 13 - Wojciech Trela
Okręg 14 - Maryla Wawrzyńczak
Okręg 15 - Małgorzata Dukat

PAWEŁ GĄSIORSKI47 odpowiedzi na “Wiesław Szymczyk ponownie Wójtem Gminy Starcza!”

 1. Ania pisze:

  Gratulacje ???

  18
  24
 2. Berta pisze:

  Wszystkiego dobrego na kolejne 5 lat

  14
  26
 3. MieszkaniecJa pisze:

  Ciemnogród nadal pozostał ciemnogrodem.

  33
  18
 4. obserwator pisze:

  Szkoda!

  26
  10
 5. Mieszkanka pisze:

  Szkoda, stalo ….Nasza mała społeczność nie ma pojęcia o rozwoju.Musimy trwać w ciemnogrodzie.

  26
  16
 6. Sylwia pisze:

  Dobry wybór

  14
  12
 7. Piotr pisze:

  Mieszkanko zawijają swoją firmę i nie żyj w ciemnogrodzie

  8
  12
 8. Piotr pisze:

  Zasuń firany zgaś lampy i won

  9
  14
 9. BABEL pisze:

  KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE – 665 głosów 48.26%
  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA NASZEJ GMINY”- 542 głosów 39.33%
  DROST Katarzyna Krystyna 586 głosów 37.18%
  SZYMCZYK Wiesław Roman 990 głosów 62.82% (dane z pkw)
  Gratulacje dla zwycięskich kandydatów na radnych i dla wójta mimo że nie mieli i dalej nie mają mojego poparcia,może te wyniki uzmysłowią im że gmina jest nie tylko ich ale też nasza i aktywność rady oraz praca wójta ulegną pozytywnej korekcie,jeszcze raz gratuluję i powodzenia w służbie dla mieszkańców

  25
  3
 10. Berta pisze:

  Pozdrawiam firanki, zasłonki i lampy. Wasze kłamstwa nie pomogły, stanie przed kościołem też.

  14
  18
  • uff pisze:

   Ty wogóle chodzisz do kościoła?może nie wiesz po tam się chodzi

   9
   5
   • Berta pisze:

    Nie masz argumentów, nie chce mi się z tobą gadać.

    5
    10
    • Drogi awix- skąd to rozgoryczenie? Proszę bardzo mogę Ci odstąpić miejsce w UrzędZie- zobaczysz jak ciężka pełna poświęceń jest to praca, 24h na dobę jesteśmy w pracy. Przesyłam pozdrowienia pisze:

     Berta argument ? Wiesz co to znaczy? Zatem zapraszam do zabawy:
     Podaj mi trzy argumenty przemawiające za tym , że gmina Starcza wprowadziła jakąś innowację społeczną?
     Pograjmy w argumenty ??

     8
     0
  • Ona pisze:

   Śmierdzisz poplecznikiem wybranych i widać ile w Tobie złości No takk wyglądają wybrani . ..czyli Twoi koledzy !!!!! Brawo !!!!! Wiwat !!!! Wygraliśmy i możemy wszystko a chamstwo nas znów poparło..!!!!!!

   15
   4
 11. Stokrota pisze:

  Żenada! Ludzie ile w Was jadu! Jak bardzo zmienia się ton wypowiedzi tuż po wyborach. Szkoda… Może jednak oddech konkurencji na plecach da niektórym do myślenia…

  23
  3
 12. Ona pisze:

  Polska już się obudziła …lecz nasza Gmina jeszcze nie.. Szkoda tych 5 lat. Kiedy czytam tą listę, to zastanawiam się jakie bielmo przesłoniło wyborcą oczy .Niestety naiwność gubi Polaka…wybranym powiększa konto- nic więcej…ot morał z tych naszych wyborów..

  23
  10
 13. Jola pisze:

  Zgadzam się z Tobą Berto? A co Ty chcesz korektować chyba w domu Babel a nie w gminie

  4
  5
  • Ona pisze:

   Trzeba czytać ze zrozumieniem. Tu chodzi o wyborców ,że jeszcze nie dojrzeli by pożegnać i wysłać na emerytury starą brygadę emerytów. Radnym zaś podziękować i pożegnać bo już nic nie wymyślą , tylko więcej się rozlezą
   po gminie. Czytaj ..te hotele w ośrodku…te etaty w szkole , przedszkolu itd.

   18
   8
 14. BABEL pisze:

  Jola i Berta macie rację ,dopóki takie pustaki jak Wy istnieją to niema co mówić o zmianach;,,księdzu dziesięcinę,wójtowi daninę,, i do czworaków ,,mistrzynie konwersacji i argumentów,,

  24
  7
  • Typowy Janusz pisze:

   Głosować na jakąś ta (pani) która nie ma zielonego pojecia o niczym ? Dzieci w przeczkolu może uczyć a nie w gminie siedzieć. A zreszta co do wszystkich zielony . Chodzenie po domach wam nie wyszło? Polecam zapisanie sie do Świadków Jechowy swoja sale maja na Woźnikach z tego co kojarze . Tam was wyślą na staż do Castoramy Leroy Merlin itp. Może za 5 lat wam się przyda …

   9
   25
 15. Typowy Janusz pisze:

  Nie płacz Kochanie, bo Ci serce stanie.

  4
  5
 16. uff pisze:

  Jedż do WOŻNIK zobacz jak sie gmina rozwinęła,a będzie Ci żal

  11
  6
 17. R. G pisze:

  Szanowni wyrażający swoje opinie, Wasz styl, ortografia i sens wypowiedzi daje B.zły wizerunek społeczności gminnej, którą reprezentujecie. Jest powiedzenie: “Jak was widzą tak was piszą”, w przypadku tej witryny mozna odwrócić sens tych słów ” Jak piszecie tak was widzą”. Raczej to nie będzie pozytywny wizerunek. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców gminy Starcza.

  28
  0
 18. Typowy Janusz pisze:

  Uff gdzie ? Lubsza nie ma kanalizacji droga Młyny kamienica droga 50 lat nic z nia nie robią. To sama Pakuły do Ligoty to samo . Obwodnica ? To nie dzięki gminie więc nie wiem czym się zachwycasz

  9
  7
 19. MieszkaniecJa pisze:

  Przykre jest to jak bardzo ślepi jesteście…

  11
  8
 20. Bicz Boży pisze:

  >>>>Piotr<<<<<< Jak można tak do kogoś :…WON…" Ale przykład idzie z góry. Widać kto jest wzorcem dla Ciebie, wiadomo jaką opcję polityczną reprezentujesz, bo kultury to raczej sobą niewiele. Wstyd.

  14
  2
 21. Basia pisze:

  Czas już przestać, wybory się skończyły. Pozdrawiam wszystkich. Uspokujcie się. Przegranym nic to nie da, a wygrani do roboty.

  18
  3
 22. Nicnieznaczącynick pisze:

  Z ponad 2000 uprawnionych do głosowania połowa to osoby mniej lub bardziej pozostające na pasku u p. Wójta lub rodziny radnych, popleczników miłościwie nam panującego. Stąd to prawie 1000 głosów.
  Czeka nas kolejne kilka lat stagnacji;. Wójt i zaplecze byle do emerytury, radni byle zainkasować dietę. Przed następnymi wyborami staną się znowu aktywni. Ale jest iskierka nadziei. te prawie 40% pani Drost zaowocuje w przyszłych wyborach. Musi pani tylko przekonać niezdecydowanych i pokazać się z jak najlepszej strony wszystkim. “Szacun” dla Pani i uznanie za start w tym nierównym wyścigu. Trzeba tą gminę przewietrzyć i pani jest na dobrej do tego drodze. Potrzeba nam świeżej krwi i spojrzenia na mieszkańców i ich problemy z innej perspektywy. Bo inaczej zostaniemy zapyziałym, zakompleksionym zaściankiem (zadupiem) gzie nawet woźnym zostaje się z “nadania” lub “po rodzinie

  22
  8
  • Znajomy pisze:

   A Kaśka pozbiera z ulicy kogo spotka i zatrudni w gminie. Nie będzie miała swoich zaufanych, tym bardziej, że nie ma zielonego pojęcia o samorządzie. Na radną jej też nie wybrali, bo by się wszędzie pchała samozwańcza działaczka.

   10
   18
 23. Nicnieznaczącynick pisze:

  A może ma. Mogłeś ją zapytać albo zrobić debatę z kandydatami . Czasem Ci z ulicy mieli by więcej kompetencji i chęci do pracy.
  Odezwał się “Znajomy” i zaufany i znający się na samorządzie, jedynym jaki widział przez kilka lat.Jak tan koń z klapkami na oczach. Niezastąpiony! Bierny mierny ale wierny.

  20
  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *