zachmurzenie duże
21°
19°
czwartek
PGG
Wnioski o “tani węgiel” tylko do końca miesiąca!
25 listopada 2022 r. | 10:57
0
Reklama

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starczy poinformował, że dobiega końca termin na złożenie wniosku o dodatek węglowy oraz o dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła.

Wszystkie osoby które, nie złożyły jeszcze wniosku lub zgodnie z nowelizacją przepisów z dnia 27 października 2022r. mogą się kwalifikować do ponownego rozpatrzenia wniosku prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Starczy.

W przypadku gdy dostali Państwo odmowę przyznania świadczenia bądź wniosek pozostał bez rozpatrzenia należy złożyć kolejny wniosek o wypłatę dodatku w Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Starczy.

Zgodnie z art. 2 ust. 9 Ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym oraz art. 24 ust. 12 Ustawy z dnia 15 września 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw informujemy, że Wnioski można złożyć najpóźniej do 30 listopada 2022 r. (wnioski złożone po tym terminie pozostawia się bez rozpoznania).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *