bezchmurnie
13°
13°
czwartek
Wojewoda unieważnił uchwałę rady gminy dotyczącą składki na “Bractwo Kuźnic”
25 kwietnia 2019 r. | 11:36
2
Reklama

Nadzór Prawny Wojewody Śląskiego unieważnił uchwałę Rady Gminy Starcza z 15 marca 2019 roku, która dotyczyła opłacenie składki członkowskiej na rzecz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Bractwo Kuźnic”. Mimo iż w poprzednich latach, uchwały w tej sprawie przechodziły bez zastrzeżeń przez służby Wojewody, w tym roku nadzór stwierdził, że tego rodzaju uchwały nie powinny być podejmowane, a sama opłata składki jest w gestii Wójta, a nie rady.

Poniżej rozstrzygnięcie nadzorcze Wojewody w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wojewoda unieważnił uchwałę rady gminy dotyczącą składki na “Bractwo Kuźnic””

 1. obserwator pisze:

  Znów Rada bezrozumnie klepnęła to, co podsunął jej wójt do klepnięcia.

  12
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Ciekawe co z mieszkaniem w ośrodku zdrowia? Wie ktoś może ? czy wójt już nim zadysponował?

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *