słabe opady śniegu
-1°
środa
Wójt odmówił inwestorowi!
07 kwietnia 2017 r. | 12:44
2
Reklama

Wójt Wiesław Szymczyk nareszcie zrobił coś dla Mieszkańców. Wójt odmówił wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie zakładu do produkcji polepszaczy gleb lub nawozów mineralno-organicznych MaxCalc ST w wyniku przetwarzania zagęszczonych osadów ściekowych i innych odpadów organicznych na działce 511/4 w Starczy.

Poniżej decyzja Wójta w tej sprawie.

Łukasz Dudek

UG Starcza

 2 odpowiedzi na “Wójt odmówił inwestorowi!”

 1. Piłkarz pisze:

  Brawo My!

  0
  0
 2. obserwator pisze:

  Jeśli chodzi o ścisłość to wójt postanawia a nie orzeka. Orzeka sąd.
  Cała sprawa wzięła się stąd, że wójt(bez wiedzy technicznej) chciał pozyskać znaczącego inwestora. Gdy sprawa nabrała negatywnego wydźwięku i mogła stać się falą wymiatającym całe władze gminy, to siłą rzeczy musiał się wycofać.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *