zachmurzenie duże
-5°
-5°
wtorek
Wiesław Szymczyk
Wójt podniósł czynsz za lokale mieszkalne!
22 marca 2018 r. | 09:30
15
Reklama

Wójt Wiesław Szymczyk ogłosił nową stawkę bazową czynszy za lokale mieszkalne na terenie gminy Starcza. Jako że kasa gminy coraz bardziej świeci pustkami, Wójt zdecydował się podenieść czynsz.

W 2016 roku było to 4,60 zł za 1m2, w ubiegłym roku 4,7 zł/m2, a od teraz 4,8 zł za 1m2.

Poniżej zarządzenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Wójt podniósł czynsz za lokale mieszkalne!”

 1. Xxx pisze:

  Panie Piotrze 10gr na 1m2 średnio 60m2 mieszkanie daje 6zł miesięcznie za mieszkanie. Ile jest mieszkań? 6-8?
  Faktycznie kosmiczne pieniądze dla budżetu. Radzę na samym początku sprawdzić o czym się piszę i dopiero pisać, żeby ferment siać. Chyba za duzo portali i ilość odwiedzających spada, bo już mają dość tego szamba.

  6
  5
 2. PG pisze:

  Ten pan na otwierał portali w każdej gminie i sieje zamęt i tak pierdol..i bez konca

  3
  7
 3. marian pisze:

  nie da się już tego czytać – nie wyszło sołtysowanie to się Pan bierze za pisane ….

  2
  7
  • obserwator pisze:

   Wręcz przeciwnie, dobrze że ten portal jest.

   10
   3
   • Oni pisze:

    Też tak uważam !!! Nigdy byśmy nie wiedzieli co wyprawiają nasze władze. Ile kradną i jak nas kłamią …Brawo, tak Pan ma trzymać !!!!

    10
    2
    • pogodna pani pisze:

     Oceniacie wszystko z jednej strony i z jednej witryny internetowej i jej informacji . Przecież są jeszcze inne strony-witryny lokalne, zawierające informacje na tematy gminne. Zajrzyjcie tam, poczytajcie, obejrzyjcie. Strony szkoły, przedszkola, gminy, sportowców, czy http://www.starcza.eu. lub ośrodka zdrowia Znajdziecie tam informacje z życia gminy.

     2
     6
 4. Banduch pisze:

  Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
  przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
  ale nas zbaw od złego.Amen.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

  1
  11
 5. Anetta pisze:

  Przyłączam się do szczerej modlitwy za Pana Pawła. Mam nadzieję, że modlitwa coś pomoże, bo jakakolwiek krytyka nie ma wpływu na to co Pan robi. Zachowuje się Pan jak świnia, której można napluć w oczy, a ona i tak powie, że deszcz pada.

  2
  11
  • obserwator pisze:

   To idźcie na portale modlitewne. W Częstochowie się znajdą. A nie wchodźcie na ten portal, jak wam nie pasuje.

   11
   0
 6. top pisze:

  Banduch modl sie niedlugo wybory

  8
  0
 7. ucho prezesa pisze:

  A dlaczego mialby nie podniesć czynszu jak wszystko idzie do góry,nie rozumiem
  To nie sianie fermentu,ale niektórzy tego nie pojmują

  12
  1
  • Bicz Boży pisze:

   Słusznie. Płacą jakieś śmieszne pieniądze. Kto korzysta z tych mieszkań? Na pewno nie Ci co naprawdę są w tragicznej sytuacji życiowej. Nieroby i cwaniaki albo jakaś patologia.

   15
   1
 8. ucho prezesa pisze:

  Jakby przyszlo zaplacic faktycznie tyle,ile placi sie za wynajem mieszkań,to nie bylyby tak oblegane,swoje mieszkania stoją puste,bo taniej wychodzi jak gmina utrzyma

  19
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *