zachmurzenie duże
-5°
-7°
wtorek
Wójt to leń!
28 lipca 2017 r. | 11:04
1
Reklama

Wójt Wiesław Szymczyk nie lubi opuszczać Urzędu Gminy Starcza. W ubiegłym roku tylko 17. razy wyjechał poza Starczę, by załatwiać interesy związane z gminą. To, że Wójt od kilku lat nic dla Starczy nie robi, to nie mit, to fakt. Pokazują to delegacje Wójta w 2016 roku. Szymczyk w ubiegłym roku trzy razy był w Katowicach, 12. razy w Częstochowie i po jednym razie w Myszkowie i Kaletach. Daje to średnio nieco ponad jeden wyjazd w miesiącu w sprawach służbowych.

Nic dziwnego, że Starcza nie stara się i nie otrzymuje dofinansowań zewnętrznych.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Wójt to leń!”

  1. Janusz Szymański pisze:

    wójt to leń nic nie robi cały dzień

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *