zachmurzenie duże
środa
Wójt wprowadził podwyżkę za wodę i ścieki!
03 stycznia 2018 r. | 10:34
19
Reklama

Od wczoraj obowiązują nowe stawki za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków. Wójt Wiesław Szymczyk swoim zarządzeniem wprowadził podwyżki o 20 gr brutto za 1m3 wody i o 35 gr brutto za 1m3 ścieków. Podwyżka jest związana z brakiem funduszy w gminnej kasie.

Od 2 stycznia za 1m3 wody zapłacicie 3,20 zł (wcześniej 3 zł), za 1m3 ścieków wprowadzonych do kanalizacji sanitarnej 4,65 zł (wcześniej 4,30 zł), a za 1m3 ścieków dowożonych do gminnej oczyszczalni 7 zł (wcześniej 6,65 zł).

PAWEŁ GĄSIORSKI19 odpowiedzi na “Wójt wprowadził podwyżkę za wodę i ścieki!”

 1. Wyborca pisze:

  To ostatnia kadencja tego gościa

  0
  0
 2. ggg pisze:

  Cena 3,20 zł za 1000 litrów a w sklepie za 1,5 litra wody 3,50 zł.

  0
  0
 3. Mk pisze:

  Jakies podwyzki czasami musza byc , to zrozumiale . Ale chodza sluchy ze Wodociag i Ścieki GMINA CHCE ODDAC W PRYWATNE RĘCE !?! Co wtedy bedzie ??? -PODWYZKA –ALE NIE O 20groszy ALE O KILKA ZŁOTYCH NA m3 !!!!

  0
  0
 4. top pisze:

  A zaraz trzeba premie placic

  0
  0
  • Ana pisze:

   …w końcu Radni Gminy Starcza muszą skądinąd brać na swoje diety. Gdzież więc będą głosować przeciwko podwyżkom ?!

   0
   0
 5. PZW Starcza pisze:

  Podnosicie cenę ścieków i wody po co za to płacić skoro i tak to płynie rzeką Kamieniczanką do innych oczyszczalni co dbają o stan wody rzeki warty. Gratulujemy Podwyżek.

  0
  0
 6. awix pisze:

  Jak zauważył Janusz znowu dowiadujemy się z wiadomości internetowych a nie ze strony gminnej,świstek na tablicy do której nikt nie zagląda,w ogłoszeniu Wójt nawalił artykułów ustaw które pozwalają mu ustanawiać stawki ale nie ma nic z jakiego powodu to robi.Jeżeli np wzrosły koszta utrzymania i obsługi powinien to podać i każdy zrozumie a nie że robię podwyżkę bo mogę.Denerwuje mnie totalny brak potrzeby tłumaczenia się przed społeczeństwem które daje mu pracę i zarobek,to nie ”CHŁOPI” REYMONTA i słynne ,,bo ja wójt wam powiadam,,
  Mk jeżeli to byłaby prawda o prywatyzacji wodociągów i ścieków to lepiej żeby Wójt i Rada zakopali się pod ziemią i nie mówili gdzie bo tego by im już chyba nikt nie darował, mam nadzieję że to plotka.

  0
  0
 7. top pisze:

  A morze sprzedac gmine z zawartoscia

  0
  0
 8. top pisze:

  Sobuczyna

  0
  0
 9. obserwator pisze:

  Wójt wprowadził, wyprowadzić wójta.

  0
  0
 10. Bella pisze:

  A państwo krytycy w pracy chcą podwyżek przecież wszystko z roku na rok drożeje a gmina z czegoś musi się.utrzymywać. Niebawem wybory proszę zgłosić kandydaturę swoją na radnego i wójta i zobaczyć jak to jest z drugiej strony i samemu brać te diety i pokazać co się potrafi zrobić
  Koniec

  0
  0
 11. awix pisze:

  Droga Bellu,myśli Twe jak zwykle bezcenne ,tak właśnie uczynimy,wybierzemy nowego wójta i radnych i pokażemy
  że można coś zrobić a nie tylko przyspawywać się do koryta i zachowywać się jak skamieliny w skansenie,za wypłaty które wykreowała nasza gmina dla swoich urzędników rynek oferuje lepszych fachowców

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *