bezchmurnie
12°
piątek
fot. Magazyn Square
Wybory 2018: Nowy Wójt pilnie poszukiwany!
13 listopada 2017 r. | 11:29
10
Reklama

Zakończył się pierwszy w historii Starczy sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Starcza. Na rok przed wyborami, w sondażu wystartowało czterech kandydatów oraz alternatywa w postaci "kogoś innego". Przez blisko dwa tygodnie oddaliście łącznie 305 głosów. W przyszłorocznych wyborach na Wójta Gminy Starcza najpoważniejszym kandydatem do zwycięstwa jest kandydat, którego nie wymieniłem w sondażu. Mógłby on liczyć na 36,72 proc. poparcia. To czerwona kartka dla włodarzy i rychłe poszukiwania nowego Wójta Gminy Starcza.

Za plecami być może przyszłego Wójta, uplasował się Przewodniczący Rady Powiatu - Andrzej Kubat. Wiadomo, że Kubat na Wójta nie wystartuje, ale gdyby wystartował, mógłby liczyć na 19,34 proc. poparcia.

Za jego plecami ex aequo znaleźliby się wiceprzewodniczący Rady Gminy Starcza - Przemysław Krzyczmanik i obecny Wójt Wiesław Szymczyk. Obydwaj mogliby liczyć na poparcie w wysokości po 18,69 proc.

Na samym końcu sondażu znalazł się Zbigniew Sirek z 6,56 proc. poparciem.

Sondaż na rok przed wyborami na Wójta Gminy Starcza wyraźnie pokazuje niechęć Mieszkańców do obecnej władzy. W Starczy pilnie potrzebna jest zmiana władzy.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Wybory 2018: Nowy Wójt pilnie poszukiwany!”

 1. Witek pisze:

  No to kto na wójta?

  0
  0
 2. 123 pisze:

  Andrzej Madejczyk na wójta!!!

  0
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Może niech Pani Ilona Ciura wystartuje w wyborach. Ma chyba najlepsze doświadczenie z tych wszystkich kandydatów i wykształcenie także.

  0
  0
 4. mieszkaniec pisze:

  305 głosów na gminę z ponad dwutysięczną liczbą mieszkańców. Niezła frekwencja. Albo może nikt poważny nie bierze udziału w manipulacjach Pana Redaktora. Pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców Gminy Starcza.

  0
  0
 5. Wyborca pisze:

  Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Ciura byłaby dobra, ale jest za stara

  0
  0
 6. obserwator pisze:

  Po tej serii wpadek i podwyżek powyższy tytuł jest jak najbardziej adekwatny.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *