zachmurzenie duże
11°
wtorek
Wybory do Izby Rolniczej – obsadzenie mandatów bez przeprowadzenia głosowania
18 lipca 2019 r. | 10:48
0
Reklama

Okręgowa Komisja Wyborcza zawiadamia wyborców Okręgu Wyborczego nr 154, o obsadzeniu mandatów na członków Rady Powiatowej Śląskiej Izby Rolniczej w Okręgu Wyborczym nr 154 w: STARCZA bez przeprowadzenia głosowania ustalonego na dzień 28 lipca 2019 r.

Okręgowa Komisja Wyborcza podjęła decyzję o obsadzeniu mandatów bez przeprowadzenia głosowania ponieważ w terminie do 5.07.2019 r. zarejestrowano 1 kandydata co oznacza, że liczba zgłoszonych i pozytywnie zweryfikowanych kandydatów jest równa liczbie mandatów do obsadzenia.

Zgodnie z powyższym w jednomandatowym Okręgu Wyborczym nr 154 w Gminie STARCZA w powiecie Częstochowskim członkiem Rady Powiatowej Śląskiej Izby Rolniczej został Rogacz Henryk (Własna).Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *