zachmurzenie duże
wtorek
Wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie
17 lutego 2017 r. | 19:32
1
Reklama

Kolejny raz wygrałem z urzędem przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Tym razem SKO całkowicie uchyliło decyzję Wójta Starczy - Wiesława Szymczyka w sprawie odmowy udzielenia mi informacji publicznej na temat pracowników samorządowych, którzy w 2016 r. otrzymali nagrodę/nagrody oraz wysokość tej nagrody/tych nagród w odniesieniu do każdego z nagrodzonych pracowników samorządowych oraz informacji o tym, jakie osiągnięcia w pracy zawodowej stanowiły podstawę przyznania tej nagrody/tych nagród – w odniesieniu do każdego pracownika samorządowego.

Jeżeli Wójt nie zaskarży decyzji SKO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, to będzie musiał mi w ustawowym czasie udostępnić w/w informacje.

Swoją drogą, zastanawiam się, za co w Urzędzie Gminy Starcza pieniądze biorą radcowie prawni?

Poniżej decyzja SKO w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Jedna odpowiedź do “Wygrałem z Wójtem przed SKO w Częstochowie”

  1. Piłkarz pisze:

    Brawo ty

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *