słabe opady deszczu
24°
22°
środa
Wykształcenie urzędników
29 stycznia 2018 r. | 12:06
3
Reklama

Urząd Gminy Starcza przesłał mi informację na temat wykształcenia pracowników pełniących funkcje publiczne w urzędzie. Prawie wszystkie osoby publiczne mają wykształcenie wyższe.

Wykaz pracowników pełniących funkcje publiczne i ich wykształcenie:
Ilona Ciura - sekretarz Gminy - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytet Jagielloński w Krakowie mgr prawa. Studia podyplomowe Politechnika Częstochowska „Zarządzanie jednostkami samorządowymi w Unii Europejskiej”, radca prawny;
Halina Gryl - skarbnik Gminy – Politechnika Częstochowska na kierunku Zarządzanie i Marketing
w zakresie zarządzania instytucjami publicznymi i samorządowymi (tytuł licencjata), na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw (tytuł magistra);
Krystyna Grzyb - Zastępca Skarbnika Gminy – Politechnika Częstochowska magister w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem;
Olga Sławińska - Inspektor ds. księgowości budżetowej i podatkowej – Wydział Elektryczny Politechniki Częstochowskiej mgr inż. w zakresie informatyki z elementami ekonomii. Studia podyplomowe Politechnika Częstochowska rachunkowość i podatki;
Anna Kamińska - Inspektor ds. wymiaru podatków i opłat oraz pozyskiwania funduszy zewnętrznych – Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej magister w zakresie zarządzania. Studia podyplomowe: „Zarządzanie projektami oraz pozyskiwanie środków zewnętrznych dla obszarów wiejskich” - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Studia podyplomowe „Rachunkowość budżetowa” – Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach. Studia podyplomowe „Administracja” – Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach;
Dawid Pijet - Inspektor ds. inwestycji, zamówień publicznych, ochrony środowiska, zagospodarowania przestrzennego, urbanistyki i budownictwa oraz informatyki – Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej mgr inż.;
Barbara Hak - Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami, ochrony przyrody, rolnictwa i leśnictwa – Technikum Rolnicze w Nakle Śląskim;
Paweł Iwiński - Inspektor ds. obrony cywilnej, spraw wojskowych i obronnych – Politechnika Częstochowska Wydział Zarządzania – mgr zarządzania. Studia podyplomowe z zakresu zarządzania kryzysowego – Uniwersytet Śląski;
Wacława Zych - Zastępca Kierownika USC – Politechnika Częstochowska Wydział Zarządzania licencjat w zakresie marketingowego zarządzania przedsiębiorstwem. Politechnika Częstochowska Wydział Zarządzania studia uzupełniające magisterskie w zakresie przedsiębiorczości i rozwoju przedsiębiorstw. Studia podyplomowe: „Administracja publiczna” - Akademia Jana Długosza w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Wykształcenie urzędników”

 1. pracownik z gminy pisze:

  Dajcie już spokój z tymi zazdrosnymi komentarzami, ważne są umiejętności jakie posiadamy. Nie jest prostą sprawą pracować w urzędzie, traktujemy to jako misję społeczną, poświęcamy się dla mieszkańców przez 8 godzin dziennie.
  Przypomnę tylko, że w naszej gminie pracuje wyslekcjonowana kadra specjalistów z wielu branż i dziedzin : np. w GOPS-ie zatrudnione są osoby na służbie społecznej, które poświęcają sie dla tej pracy, w świetlicy dbamy o prawidłowy rozwój młodszego pokolenia, w urzędzie natomiast codziennie walczymy o rozwój gminy, szkoły z kadrą jednych z najlepszych nauczycieli zapewniają lepszy start w przyszłość dla młodego pokolenia.
  Trochę szacunku mieszkańcy dla NAS- walczących dla Was o lepsze jutro!!
  Pozdrawiam serdecznie

  1
  1
 2. awix pisze:

  drogi pracowniku , albo to prowokacja do dyskusji albo w tym urzędzie niezły towar macie; ,,misja społeczna ,,,,walczący o lepsze jutro,, mój ty bohaterze ,przyszedł do pracy i zamiast pracować jak należy 8 g bo za to bierze wypłatę to biedak musi walczyć o nasze lepsze jutro,to zacznij więcej ćwiczyć bo wielkie g………….. z tej walki wychodzi,ty się nie poświęcaj tylko się do roboty weż i ujawnij te umiejętności które podobno posiadasz,tak się zająłeś walką że gmina znów przekichała dofinansowania na OZE

  1
  0
 3. Drogi awix- skąd to rozgoryczenie? Proszę bardzo mogę Ci odstąpić miejsce w UrzędZie- zobaczysz jak ciężka pełna poświęceń jest to praca, 24h na dobę jesteśmy w pracy. Przesyłam pozdrowienia pisze:

  Pracownik

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *