słabe opady deszczu
24°
22°
środa
fot. OSP KSRG Starcza
Wypadek w Starczy. Jedna osoba ranna!
06 listopada 2017 r. | 09:42
2
Reklama

W czwartek w Starczy przy ul. Targowej samochód ciężarowy marki Scania zderzył się z samochodem osobowym marki Skoda. W wyniku zderzenia ranna została jedna osoba, która została przewieziona do szpitala.

Pierwsza do wypadku została zadysponowana OSP KSRG Starcza. Przeczytajcie relację druhów ze Starczy.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastano dwa pojazdy, które brały udział w zdarzeniu. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że w osobówce nadal przebywa pasażerka samochodu. Strażacy natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy oraz uwolnienia poszkodowanej za pomocą specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Na miejsce zdarzenia zostały również zadysponowane jednostki z JRG z Częstochowy oraz Pogotowie Ratunkowe. Po wydostaniu pasażerki pojazdu została ona przetransportowana do szpitala. Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu opuścili samochody o własnych siłach. Przyczyny wypadku ustala Policja. /OSP KSRG Starcza/

fot. OSP KSRG Starcza

fot. OSP KSRG Starcza

fot. OSP KSRG Starcza

fot. OSP KSRG Starcza

fot. OSP KSRG Starcza2 odpowiedzi na “Wypadek w Starczy. Jedna osoba ranna!”

  1. Kasia pisze:

    Nie w sobotę tylko w czwartek był wypadek!

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *