zachmurzenie duże
25°
23°
sobota
Zgłoś kandydatów do Statuetek Starosty Częstochowskiego
01 stycznia 2020 r. | 13:21
0
Reklama

Do 7 stycznia 2020 roku można składać wnioski z kandydatami do Statuetek Starosty Częstochowskiego za 2019 rok. Nominacja do tej nagrody jest dużym wyróżnieniem dla osób i organizacji z naszego powiatu. Jest także podziękowaniem za dotychczasową działalność na rzecz powiatu i jego mieszkańców.

Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami, jakie wprowadziła Kapituła konkursu w regulaminie. Do najważniejszych można zaliczyć możliwość zgłaszania przez wnioskodawcę jednej propozycji w każdej z kategorii oraz zmianę liczby kategorii.

Obecnie można zgłaszać kandydatury w pięciu kategoriach:
- Edukacja, Kultura,
- Samorządność, Polityka Społeczna,
- Sport, Turystyka,
- Przedsiębiorczość,
- Inne szczególne osiągnięcia i wydarzenia.

Kandydatów - mogą to być osoby fizyczne jak i prawne - zgłaszają:
- Radni Powiatu Częstochowskiego,
- Przewodniczący Rad Gmin z powiatu częstochowskiego,
- Burmistrzowie i Wójtowie Gmin z powiatu częstochowskiego,
- Laureaci Statuetek Starosty Częstochowskiego poprzednich edycji,
- Organizacje pozarządowe realizujące zadania na rzecz mieszkańców powiatu częstochowskiego.

Wnioski można składać do 7 stycznia 2020 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Częstochowie, ul. Sobieskiego 9 (kancelaria, pok. nr 3). Wskazane jest dołączenie do zgłoszenia jego wersji elektronicznej, ewentualnie przesłanie e-mail na adres: starostwo@czestochowa.powiat.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *